Skip to main content
KOLEJKA 18 - SKIERNIEWICKIEJ KLASY A

DO MECZU POZOSTAŁO

Dni
:
Godzin
:
Minut
:
Sekund

Start Pukinin

Herb Startu Pukinin

ZACZYNAMY

17:00

Herb Orląt Cielądz

Orlęta Cielądz

Seniorzy
relacje,
galeria
i skróty.

Znajdziecie tutaj najnowsze relacje, zdjęcia i skróty z meczu seniorów LKS Orlęta Cielądz. Rozgrywki ligowe, mecze sparingowe i pucharowe, opisane dla was w jednym miejscu. Bądź na bieżąco i nie zapomnij o śledzeniu nas na Facebooku, Instagramie i YouTube.

Akademia
relacje,
galeria
i skróty.

LKS Orlęta Cielądz, posiada szkółkę piłkarską w której trenują cztery grupy wiekowe. Relacje z meczów, zdjęcia, skróty to wszystkie i wiele więcej czeka nas na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram i YouTube.

Historia
statystyki,
wyniki
i tabele.

Historia to największe dziedzictwo LKS Orlęta Cielądz, dzięki zasłużonemu działaczowi śp. Adamowi Kwapiszowi, klub może poszczycić się statystykami i wynikami z od roku 1980. Ponadto znajdziecie tutaj archiwalne zdjęcia, oraz zestawienia meczów z innymi klubami.

Turnieje
kolonie,
konkursy
i zabawy

Wszelkie informacje o naszych inicjatywach jakie LKS Orlęta Cielądz podejmuje wraz ze sponsorami, aby zachęcić dzieci i młodzież do ruchu na świeżym powietrzu. Zaszczepić w nich chęć ciężkiej pracy, rywalizacji i walki o końcowy sukces. "SPORT TO ZDROWIE!"

Oficjalne mecze LKS Orlęta Cielądz

LIGOWE

985

PUCHAROWE

150

TOWARZYSKIE

183

RAZEM

1320